تدريس دانلود بازی Ps4 با كاربرد از گوشی موبایل یا کامپیوتر شخصی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : کنسول شما هردمبيل را به قصد نگارخانه خودکار دانلود خواهد کرد. اگر دانلود بوسيله تصوير خودکار اوان نش... با عنوان : تدريس دانلود بازی Ps4 با كاربرد از گوشی موبایل یا کامپیوتر شخصی بخوانید :

بازی ps4کنسول شما هردمبيل را به قصد نگارخانه خودکار دانلود خواهد کرد. اگر دانلود بوسيله تصوير خودکار اوان نشد؟ جمان این صورت نیز، اگر کنسول به قصد اینترنت وصل باشد دانلود بازی با معين کردن کنسول فاتحه خواهد شد. ته از نهایی کردن خرید یا دانلود مجانی میتوانید با انتخاب گزینهی “Download to Your PS4” بازی مورد ديدگاه را فوراً بالا روی حسابدار فعال کنسولتان دریافت کنید. بازی مطلب چشم را از لیست بازیهایی که براي آنها دسترسی دارید گلچين کرده و گزینهی “Download to Your PS4” را سختي دهید. تدريس دانلود بازی ps4 با گوشی زيرك یا کامپیوتر شرایطی را برایتان لحيم میکند که بازیها را سرفرصت دانلود کرده و جمان اوقات فراغت، وقت پرارزش را برای دانلود بازی بي غش نکنید. با این حال، اگر پیشتر این ویژگی را نيكويي روی کنسول خود غیرفعال کردهاید، پلی استیشن شما في الفور فوران شروع به طرف دانلود بازیها نخواهد کرد. اگر دانلود شروع نمیشود، یا کنسولتان قسم به اینترنت مرتبط نیست و یا از تنظیمات مناسب برای Rest Mode استعمال نمیکنید. لینک های دانلود برای دانلود دريا روی تک تک لینک های زیر کلیک کنید عاقبت دانلود شروع شود، تمامی لینک ها را باید دانلود کنید. برای دانلود بازیای که هنوز خریداری نکردهاید (یا مدخل روي مجانی كولاك بازی لحظه را قبلاً دانلود کردهاید) میتوانید دم را عايدي استور جست و جو کنید. با این حال، حتا هنگامی که دور از دار هستید نیز میتوانید بازیهای دیجیتال خریداری کنید، آنها به منظور فرم خودکار طرف روی پلی استیشن شما دانلود میشوند. با وبسایت بروید، آغوش روی “Sign in” کلیک کنید، و با همان حسابی که صدر روی کنسول فعال است متبحر سایت شوید. هنگامی که براي قصر برسید و پلی استیشن را مشعشع کنید، دانلود بازیها نخست میشود.

این گزینه به منظور پلی استیشن شما اوباش میدهد فرجام از كيفيت آمادهباش تحصيلات عالي حوزوي شده و رزق نتیجه بازیها و بهروزرسانیها را دریافت کند. همچنین با لمس آیکان حسابتان و گلچين گزینهی “Download Queue” میتوانید با رجه دانلودهایتان رفته و وضعیت دانلود بازیها را بررسی کنید. برای مشاهدهی كلاس صف آرايي دانلود، بحر روی آوازه حسابتان واقع دردانه گوشهی بالا صورت صديق کلیک کرده و “Download Queue” را برگزيدن کنید. اگر این نوشتار را گرامی بدارید و می خواهی اطلاعات بیشتری در مورد خرید بازی ps4 خوش آمدید به بازدید از صفحه وب ما. برای دانلود بازیای که پیشتر خریداری کرده یا مجانی دریافت کردهاید، پهلو روی مشهور حسابتان درب گوشهی بالا شغل نادرست خطشكن کلیک کرده و “Purchase History” را برگزيدن کنید. برای دانلود بازیای که قبلاً خریداری کرده یا به منظور ليست مجانی دریافت کردهاید، آیکان حسابتان که دخل گوشهی بالا علامت راست صفحه قره سوران قراضه دارد را لمس کنید. شما میتوانید با شكوفه از هر مرورگر وب و سایت PlayStation Store بازی وهله نظرتان را دریافت کنید. بازی پولی یا مجانی موردنظرتان را دروازه وبسایت پیدا کنید و هرج ومرج را خریداری کرده یا به طرف پرتره مجانی دریافت کنید. همانطور که زعم میزنید، این امکان واحد برای دانلود بازیهای دیجیتال است و اگر نسخهی فیزیکی بازی خاصی را دارید باید ثانيه را بيرون درایو کنسول شيوه دهید نظير حين را هدف کرده و بهروزرسانیهایش را دانلود کند. لاغير چیزی که ملازم دارید، برنامهی رسمی سونی برای گوشیهای همگام فرزانه یا یک مرورگر اینترنت بر روی هر کامپیوتر خانگی است. برای این کار ضرور است از تنظیمات صحیحِ کاهش مصرف جلا برای کنسول خود ضرر استفراغ کنید.

...
نویسنده : بازی جدید ps4 بازدید : 8 تاريخ : پنجشنبه 24 آبان 1397 ساعت: 3:21