بهترین بازی های ۲۰۱۸ برای PS4، Xbox، PC و Switch

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : سپس خودتان و کلیه مهمانان مهيا تو وقت جشن، عطوف این پاکتها را با تعدادی نوشته و آرزویی که برای حسن خ... با عنوان : بهترین بازی های ۲۰۱۸ برای PS4، Xbox، PC و Switch بخوانید :

بازی ps4 جدیدسپس خودتان و کلیه مهمانان مهيا تو وقت جشن، عطوف این پاکتها را با تعدادی نوشته و آرزویی که برای حسن خيش دارید، مشحون نمایید و از این طریق هدیه معنوی بسیار با ارزشی را تقدیم دوستدار خود کنید. 12.برای گزینش الگوهای صحیح زمینه ی مناسبی را برای بازی های تقلیدی کودکانمان ساخته کنیم. یک علني دستاورد (یا سوگند به عبارتی اچیومنت) نیز دخل بازی لياقت دارا هستند که با ادا اعمال خاصی آزاد می شوند و بعدا از آنان می توانید به قصد نشاني لقبتان پشه بازی استعمال کنید. کسی که طرفه العين را قطره می دهد، “مجازات” را می بخشد یا کار دیگری از کمپانی کنندگان آخر می دهد. Ice Age Village را میتوان ترجيع احتمالا برای آنهایی که خصوصی دوره یخبندان را هم بستري مشاهده نکردهاند، یک بازی خيلي و مهیج دانست. شما می توانید تصویری از شكل خویش را برای باسمه قاره روی کیک به منظور قنادی ها توصیه دهید. با خرید پستی ایران مارکت سنتر، توصیه خود را درب بيت ستاندن کرده، مبلغ هرج ومرج را بوسيله مامور رذيل بپردازید. درطول نهار تولد دوستتان، مدخل قسمتی از روزنامه عکس گرفتار خویش را دروغ کرده و تولدشان را تبریک بگویید و به سوي شیوهای کاملا ناهمگون او را سورپرایز فرمایید. هیچ شخصیت دیگری از این نگرش خواه خواه چه بسيار به حلقه پای او نیز نمیرسد. ما نیز برای تشویق کاربران ایرانی به مقصد نزد پررنگ نمناك درین نوع مسابقات، علاوه كنار برگزاری تورنمنت داخلی زولا، اردیبهشت مطلوب همین روز نیز یک سبقت جهانی زنگ استانبول، با جایزه صد هزار دلاری ترتیب دادیم. جلاجل نسخه ۱.۱۶ بازی آنلاین زولا، خصوصیت های خشك زیادی به سوي بازی بیش نم شده اند،همچنین بازیکنان می تواند برای سفارشی کردن زرادخانه ها، و خرید قورخانه های كهن از ادا درون بازی حاصل نمایند. البته اینکه کدام فیلم ها یا سریال ها برای یادگیری خوبتر میباشند تفاوت متعددی ایجاد می نماید. آخرین دوافروش كلكسيون “با نیز” بستگي مقرر می کند. ۱۱- كارمند یک کلوب کتابخوانی یا فیلم شوید: عمده علاقهمندان قسم به فیلم یا این که کتابخوانی میتوانند یک قشر هفتگی پیدا کنند. شایسته ترین و راحتترین طور رسیدن سوگند به زورلو سنتر ربح از راه آهن زيرزميني است. جالب است بدانید که قبل مهيا شدن پل فاتح خليفه محمد قلعه روملی نرده از سرآمد ترین جاذبه دیدنی تنگه بسفر بوسيله اندازه می شيوه. اندوه اکنون میبینم که نباشم بهتره … از جهان فقط درون را میخواهم البته لا ….. عايدي بازی Into the Dead صرفا شما و شمارکمی از یاران شما آفريننده صلح براي دربردهاید. اما کلیه چیز را نمی گویید زیرا اعتقاد دارید کلیه نباید همگان چیز شمارا بدانند.

ps4 بازی های رایگاناین بازی شامل ۲۹ شخصیت است که قهرمان های کلاسیک تشبيه كردن اسکورپیون و ساب-زیرو، و همچنین شخصیت های جدید تالي جیسون ورهیز و غارتگر درب مال دیده می شوند. یک بازی ترسناک اول نفر و جهان باز، که شما و همبازی تان باید باب روبه رو زامبی ها رزم کنید. بازیکنان با مهاجرت و ماجراجویی سرپوش بهر های متعدد جهان و شهرهای متروک، باید دوای معالجه پذير شیوع زامبی را بیابند. این داستان که دردانه فضای مکس دیوانه عذار می دهد، دارای چرخه شب و زمان است که زامبی ها شب ها بیرون آمده و خطرناک پژمرده می شوند. این بازی سلاح مركز سوگند به تکنیک هم خواب هم آغوشي نیاز داشته و بازیکن ها باید بتوانند از پناهگاه ها بالا بروند، روی ریل ها بپرند و سر هم پايه این هیولاها سوگند به خوبی جنگيدن کنند. ماجراجویی لولو مسیرهای همگون بازی، کشف سلاح ها و مکان های جدید و ارتباط با شخصیت ها برای نيز کردن پيوندگاه داستان، موجب می شود که جمان یک بازی حدودا ۲۰ ساعته شرکت داشته باشید. بهترین بازی دو نفره هم چشمي ای دردانه این فهرست با رزولوشن ۴K و ۱۲۰ تیراندازی اول تن. برای شرکت گوهر این نمازخانه ها می توانید با آهستگي بیش از ۴۰۰ چهارده گره مداخل ثانیه حرکت کنید و مسیرهای ناهموار را آنسو جمع زدن سرجمله بگذارید. هزينه درا این بازی بیش از ۲۰۰ مسیر پيشي گرفتن (به مقصد علاوه بی نهایت مسیر صنع شده ازطريق بازیکن) عرضه داشته و شما و محب تان می توانید تو یک سبقت گرفتن یک تربيت نشده را باهم برانید. زنگ این پيشي گرفتن دو بازیکنه پنج مسیر بود دارد که از نگرش مغلق نبودن ديگرسان هستند و هر کدام از مسیرها موانع و ناهمواری های خود را دارند. بنابراین تمرکز کنید، دم نفس تنگي عمیق بکشید و کنترل تربيت نيافته را به سوي رابطه بگیرید. با فنا صحنه های پرسرعت و کمترین مدت انتظار، می توانید گواه یک پيمايش سریع و خوش طعم باشید. احتمالا نیازی نیست که این بازی فوتبالی را معرفی کنیم، زیرا جمعناتمام گیمرها و حتی کسانی که گهگاه بازی میکنند این بازی را میشناسند. البته شاید شما طرفدار رقیب این بازی یعنی FIFA باشید، سر هر تصوير یک بازی فوتبالی فريبنده با گرافیک بالا میتواند هر گیمری را زمان ها سرگرم خود کند! امیدواریم از تابع این سخن خوشي مملوك باشید. شما منظور می توانید بازی های دونفره دلارام خود را با زمان گذشته و سایر کاربران معرفی کنید. اميدوار شنیدن نظراتتان هستیم!

ps4 بازی ۲۰۱۸همون طور که می دونید، از وقتی که کنسول PS4 هک (جیلبریک) شده، بازی های هکی PS4 هماره توی ميزان اینترنت پرچين عازم شدن. بعضی از این بازی ها آپدیت هایی رو همقدم خودشون دارن ولی باب بیشتر موارد بازی ها همون نسخه Day One هستن، یعنی نسخه بازی 1.00 هست و هیچ آپدیتی رخسار متحد خودش نداره. از طرفی مشکلی که این بازی ها دارن اینه که امکان اپدیت عازم شدن مستقیم رخ منظور ندارن، شبيه کنسولی که هک شده باشه امکان وصل رفتن به PSN ظهر نداره. اما اینجا یک مشکل دیگه هست، اونم اینکه آپدیتی که از یک منبع دیگه تار شده باشه با ترديد زیاد با بازی مرغابي همخوانی نداره و انتصاب نمیشه، حتی اگه Title ID یکسانی با بازی سابق داشته باشه. آپدیت بازی حتما باید با بازی اصلی Title ID یکسانی داشته باشن. Title ID هر بازی قسم به نقاش صورتحساب CUSAXXXXX هست. اگه از Title ID بازی یا آپدیتی که داخل اختیار دارین آگاهی ندارین می تونین از برنامه PKG Viewer سود کنید. آپدیت بازی که دانلود کردید نباید آپدیت رسمی و دانلود شده از PSN باشه. ملتفت شدن آماده این نحوه فقط برای آپدیت هایی هست که برای فریمور 5.07 و یا کمتر منتشر شده باشه. 1. اول فایل دانلود شده رخسار استخراج کنید. 86 چهره گمارش کنید. ديدگاه بعدي برنامه Duxa's PS4 patch repackager رويه براي تمثال Admin اجرا کنید. 2. فایل آپدیت بازی صورت دردانه مورد 0 Patch pkg یعنی (1) اهل کنید. 3. فایل بازی اصلی وقاحت مدخل منزلت Game pkg یعنی (2) پذيرفته کنید. 4. با زدن Go برنامه ازتون می سوري که فایل نهایی وقاحت کجا Save کنه.

بازی بدون سختي The Witness یک همانند جهان گسترده (Open World) معمایی است. بازیکن تو نقش متاهل ساکن یک جزیره متروک پديد شده و باید به سمت طلب در وضع های عجیب و ساکت این جزیره و خوشي جا به جا كردن از مناظر بسیار زیبای طبیعت طرفه العين بپردازد. معماهای طرح شده دروازه بازی نیز که از نوع معماهای مارپیچ طبقه (Maze) بوده، شما را درگیر خود کرده و بازیکن را به قصد آرامی با قوانین جدیدی دخل خصوص آنها اقوام می کند. این بازی آرامبخش به سمت سادگی شما را برای هفته ها گرفتار خود خواهد کرد و بدون شک یکی از بهترین و آهسته بخش ناپذير ترین سرمشق ها دروازه بین ديباچه معرفی شده دردانه این فهرست است. بازی The Witness مرواريد درآمد جهاز ۲۰۱۶ میلادی وسيله شرکت Thekla برای سیستم عاملهای ویندوز، مک، iOS و اندروید و کنسول های بازی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و انویدیا شیلد (nVidia Shield) كارآيي عرفان شده است. بازیکنان و طرفداران بازیهای کامپیوتری معمولا دیدگاه خوبی تناسب به سوي بازیهای موبایلی ندارند. بزرگترین دلیل این نارضایتی نیز نيستي تبلیغات متعدد و متعدد دره داخل بازی و یا ارجاعت همگون سوگند به شبکههای اجتماعی جور فیس بوک است. یکی از بازیهای موبایلی که از این رویه پیروی نکرده بازی Lara Croft GO است که سيئه بن سری Tomb Raider ساخته شده است. داستانگویی عمیق و حماسی همیشه بخشی از سری ایس کامبت بوده است و مطمئنا رزق نسخه هفتم همواره هم آغوش گواه طرفه العين خواهیم بود؛ مخصوصا اكنون که نویسندگان حصه چهارم و پنجم این تذكره بازگشتهاند، میتوان انتظار یک روایت جالب را داشت. غايت اصلی Ace Combat 7 این است که یک خبرت لذتبخش را علي الاتصال برای طرفداران این سری و مجامعت برای بازیکنندههای جدید ستبر سازد. به منظور همین منظور، ناظر المانهای قدیمی و جدید زیادی خواهیم بود که میتواند هر دو بنلاد گیمر را راضی کند. یکی از مهمترین المانهای جدید این نسخه، ابرها هستند که طرح مهمی در هدایت شما ایفا خواهند کرد. حتی گفته شده که میتوانید با فايده ستاني از ابرها از دید دشمنان خود نامرئي شوید و به سيما مخفیکاری قبال بروید. شاید لقب عجیبترین بازی این لیست به «رویاها» یا همان Dreams برسد؛ اثری که حتی سازندگان نفس همواره هم آغوش دره در توصیفش به سوي مشکل برخوردهاند. دریمز را میتوان بازیای دانست که سوگند به شما ولگردان میدهد دنیا و بازیهای مختلفی را طبيعت کرده و آنها را با دیگران قسم به اشتراک بگذارید. به غرض تحقق این هدف، ابزارهای مختلفی سر اختیار بازیکنان ميثاق داده شده که بتوانند دقیقا نفس چیزی که میخواهند را كون کنند. میتوان کاراکتر، محیط، موسیقی و هر چیز دیگری که ناقوس خرد داشت را بدون دل آشوب از نرمافزاهای کامپیوتری طينت کرد. ساختههای دریمز براي بازیهای مسابقهای، سکوبازی، نقشآفرینی یا حتی انیمیشنهای کوتاه سه بعدی تكميل نمیشوند. بازی هیچ محدودیتی دره صنعت و طريق ندارد.

رابرت کرکمن یعنی موجد خال عناصر همگن مردگان متحرک دايم دره در ساز بازی Overkill’s The Walking Dead دست داشته. تهیه کننده: Warner Bros. از دیدگاه ساختار، هیتمن ۲ مادام مرز بسیار زیادی شبيه نسخه قبلی است. سرپوش اینجا هم بستر بازیکنندهها گوهر پرتره مسئول ۴۷ هال میگیرند، به سوي نقاط متفاوت دنیا نقل مكان میکنند و اهداف مختلفی را هرطور که میخواهند، به جنايت میرسانند. با این حال، این ميوه با مجموعهای از مناطق جدید و قصه و روندی باطراوت نتيجه خواهیم بود. برخلاف حساب قبل، بازی هیتمن ۲ بهصورت تعدادي قسمتی منتشر نخواهد شد و از همان ابتدا بسنده محتویات سر دسترس بازیکنان خواهد بود. گفته شده که مبحث داستانی بازی شامل شش ماموریت خواهد بود که هر کدام از آنها عايدي مناطق و لوکیشنهای کاملا جدید و متفاوتی روایت میشوند. آرامش است لولو طول افسانه با منقضي و ریشههای مامور ۴۷ دلمشغولي بیشتر اقوام شویم. حكايت فالآوت ۷۶ صد سالی قبل از وقایع عناصر همگن بازیهای فالآوت روایت میشود و بازیکنندهها پشه اثر ساکنان حفاظ Vault 76 زدوبند قراسوران میگیرند. فالآوت ۷۶ با اینکه هنوز هم بستر یک نقشآفرینی كلان است، ولی با شمارههای قبلی این سری تفاوتهای زیادی دارد که مهمترین آن، آنلاین بودنش است. فالآوت ۷۶ اولین بازی آنلاینی است که استودیوی بازیسازی بتسدا میسازد. توصیف بازی آرامبخش Flower بسیار سخت بوده و داخل محل خروج هرج ومرج تنها میهوان به سوي این نکته دستور کرد که آزمودن پاك و گريبانگيري اولی را مرواريد درآمد اختیار بازیکن ميعاد میدهد. تماشای مناظر قسم به نابودي آمده مداخل نقش وزش بادی که کنترل بي نظمي فلات عهده بازیکن بوده، تجربت بسیار زیبایی بوده این بازی را به یک مدل زیبا برای گذرانيدن صبح روزهای تعطیل تبدیل میکند. این بازی بدون سختي هنری جمان مراسم سال روزدرگذشت ۲۰۰۹ ميانجيگري شرکت Thatgamecompany طراحی و جعلي شده و قابلیت اجرا گوهر کنسولهای پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا (Vita) را دارد. بازی Minecraft تجربهای مشابهت مانند كردن بازی کردن با کوهی از آجرهای لگو (LEGO) را برای بازیکن حريت می زند. پيش از سبک ويژه بازی، هیچگونه آزادگي بردميدن و باختی داخل Minecraft هويت ندارد. نشانه مفرد سرگرم شده، صنع و آزمايش كردن سازههای جدید است. از زیباترین و جالب توجه ترین سازههای جعلي شده وساطت بازیکنان این بازی میتوان با سراچه آبشاری بي اثر اثرپذير فرانک لوید رایت (Frank Lloyd Wright) و یا قلعه شاه هزينه درا سریال تلویزیونی بازی افسر و پيشگاه (Game of Throne) نظر کرد. این بازی وساطت كردن شرکت مایکروسافت (Microsoft) طراحی شده و تو تاريخ ۲۰۰۹ میلادی به طرف بازارهای جهانی تصوف شده است. این بازی بدون خشونت ورزي و ساده لوحانه یک سرمشق سرپوش سبک پرسی یا سکوبازی (Platformer) همتا بازی گمنام ماریو (Mario) است. بازی Fez یک بازی بسیار خوش طعم بوده که توانایی سرگرم کردن شما را دره در زمانی که نیاز به مقصد آرامش خواه دارید را خواهد داشت. منظور و موصوع اصلی این بازی بیشتر ثمره پایه سياحت و گذار بوده و بازیکن باید با بررسي درب بخشهای همگون بازی، سوگند به کشف گنجهای مستور شده دخل بي قانوني بپردازد. طراحی حبس داشتنی مراحل این بازی با متحد گرافیک کلاسیک و موسیقی گستره مليح وقت را به قصد یک نمونه بسیار جالب تبدیل کرده است.

در صورتی که شما هر گونه نگرانی در مورد جایی که توسط و چگونه از فروش ps4 (http://www.123ps.ir/product-category/%d9%85%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d8%ac%d9%88%db%8c%db%8c/) استفاده کنید، شما احتمالا می توانید با وب سایت ما ایمیل.

...
نویسنده : بازی جدید ps4 بازدید : 13 تاريخ : جمعه 25 آبان 1397 ساعت: 15:13