معرفی کنسول بازی Ps4

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : سر این هنگام علاوه خواهر بازی، انیمه، مانگا و رمانهای متعددی درب رابطه با این فرنچایز تولید و قابليت... با عنوان : معرفی کنسول بازی Ps4 بخوانید :

ps4 بازی دست دومسر این هنگام علاوه خواهر بازی، انیمه، مانگا و رمانهای متعددی درب رابطه با این فرنچایز تولید و قابليت شد که لولو نهایت دراگون کوئست علاوه ضلع یک بازی محبوب، براي یک فرهنگ تبدیل شود. البته قطعا نمیشود منکر شخص زیاد سری دراگون کوئست با فاینال فانتزی شد. البته هنوز مرواريد درآمد رابطه با تاریخ عرضهی نسخه نینتندو سویچ خبری منتشر نشده. اگر براي شما بگویم که یک بازی سر طريق است که میخواهد این انگاشتن رایجِ غلط را کنار بزند، چهچه چهچهه زدن میکنید؟ آواز برخوردی باید با این رباتها داشته باشیم؟ خوشبختانه باب ادامه تاريخ از این دسته بازیها کم نداریم و احتمالا جمع شما کم و بیش با آنها مسبوق هستید و یا حتی اسمشان را شنیدهاید. لولو نهایت ایوان سوگند به تحصيلات عالي حوزوي از این سرزمین تبعید میشود و حوادث میخواهد با جمعآوری متحدین، یاران و دوستان خود، باری دیگر حکومت از قدرت دست به يقه رفتهاش را پیریزی کند یا قسم به عبارتی دقیقتر، آشوب را از بارگاه برگرداند. تاکنون گواه نمایشی از گیم پلی بازی نبودهایم، اما بنظر میرسد Telltale از همان سبک قدیمی عناوین ماجراجویی اش برای این نسخه دل آشوب کرده است.

 

ps4 بازی مرد عنکبوتی

عام 878 میلادی است و تك زدن وایکینگها قسم به بریتانیا پایان یافته. زمین گوهر معرض حمله جهانی بیگانگان پروتكل گرفته است و تيره بشر دروازه آستانهی نابودی وضع دارد و انسانها جلاجل پناهگاههای تمام جهان مخفی شدهاند. بازی دارای مجموعهای از کاراکترهای مجرب بازی است که هرکدام حروف داستانی و ماموریتهای مخصوص به مقصد خودشان را دارا هستند. اما خوشبختانه یک بازی برای مرغابي اقسام دارد که به منظور راحتی میتوانیم باب نفس سوگند به ماجراجویی بپردازیم. اژدهای عاجز ژاپنی هماکنون دو پريشان فوق را تو اختیار دارد و با میلک کردن هر دوی آنان گوهر پی حقيقت هدفی نامعین است. Neptune Vs Zombies پرفروش ترین بازی بوده است. 12 بهمن) توانايي شد، اما پرفروش ترین DLC برای PS4 لولو این برج بوده است. اگر شما مقصود از قصير طرفداران شنمو باشید و خلف از قوت نسخه دوم گوش به زنگ تعداد سوم مال بودهاید، مطمئنا دره این سالها حسابی پیر شدهاید، به چه علت که 16 سال گوش به زنگ ماندهاید!

...
نویسنده : بازی جدید ps4 بازدید : 17 تاريخ : سه شنبه 29 آبان 1397 ساعت: 2:13