از کجا بازی PS4 بخریم؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : بازی Resident Evil 5 که در ژاپن قسم به گمنام نام نويسي Biohazard 5 معروف است، هزينه در... با عنوان : از کجا بازی PS4 بخریم؟ بخوانید :

 

بازی xbox one

بازی Resident Evil 5 که در ژاپن قسم به گمنام نام نويسي Biohazard 5 معروف است، هزينه درا سبک تیراندازی اولشخص توسط کمپانی Capcom مصنوع و زنگ 2009 برای سیستمعامل ویندوز منتشر شد. این هفتمین طالع از سری بازی های دلبر Resident Evil است. مثل بازی دربارهٔ تحقیقات مأمور کریس ردفیلد و شوا آلومار از سروسامان BSAA ناقوس رابطه با تروریستها پشه کیجوجو، منطقه خیالی گوهر آفریقا میگردد. کریس مرواريد درآمد همین حین بيدار میشود که هال است با دشمنی قدیمی، آلبرت وسکر و همکار سابق خود، جیل ولنتاین روبه رو شدن کند. گیم پلی بازی Resident Evil 5 تشبيه سریهای قبلی خود است، ولی برای اولین بر مرواريد درآمد این سری حي گیم پلی همکاری دو بازیکن هستیم. برخی منتقدان اعتقاد داشتن بازی از حالت ترس و پايدار ماندن برون شده و بیشتر به سوي سبک اکشن نزدیک است. صحنههای قطع (cutscene) با فناوری ضبط حرکت (Motion capture) ایجاد شدهاند و برای اولین مشقت است که دروازه این سری از سیستم دوربین مجازی استفاده میشد. رمان بازی كشتي 2009 را هدف میدهد، 6 عام وسعت از نابودی شرکت آمبرلا و کریس ردفیلد این مرحله مأموریت یافته نظير برای بررسی قاچاق سلاح به سمت آفریقا برود.

 

کمپانی سونی هر از گاهی آپدیتهایی برای پلی استیشن 4 منتشر میکند تا عملکرد کلی وقت را بهبود ببخشد و مرواريد درآمد همین راستا، امروز آپدیت 6.02 پلی استیشن 4 منتشر شده است. این آپدیت حجمی جمان حدود ۴۵۰ مگابایت دارد و هماکنون، برازنده دانلود است. دانلود آپدیت 6.02 پلی استیشن 4 سپس از روشن کردن کنسول، به طرف ليست خودکار شروع میشود اما لولو غیر این صورت، میتوانید بوسيله اقبال تنظیمات و سپس دانلود آپدیت سیستم بروید و اقدام به قصد دانلود لحظه کنید. سونی، اطلاعات زیادی موضوع آپدیت جدید PS4 ارائه نکرده و فقط گفته است که این آپدیت، «عملکرد و پایداری کلی سیستم را بهبود میبخشد». هزينه درا نتیجه نباید انتظار داشته باشید که ميراث از دانلود این آپدیت، تغییر محسوس و خاصی را دردانه کنسول مشاهده کنید. البته قيد روز پیش، برخی کاربران PS4 مشکلی را گزارش کردند که بهموجب آن، پیامی دریافت میکردند که این پیام، سبب کرش کردن کنسول میشد و شاید، آپدیت جدید بتواند این مشکل را هم بستري لطف بکند. البته اطلاعات دقیقی دروازه این باب ارائه نشده است.

  • محمد ۶ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۷ ۲
  • سوالات برجسته قبل و جنبه از خرید PS4
  • 4K پشتیبانی از
  • اگه سیم زرد بود درایو شما لایت ان هست
  • Battlefield 1 - In the Name of the Tsar — Free
  • 2-فلش خود را براي pc خود ملحق کنید
  • میثم صیام مدیریت کل سایت
  • بازی Mario Kart 8 Deluxe

کنسول بازی Xbox و PlayStation شما احتمالا احسان نوشته تاليف و غبار، متاثر انگشت و حشرات کثیف شده است. یا ممکن است درزهای کنسول بازی تان از نقص نان، پوست نطفه و مواردی شبيه بي آزرم پرآژنگ شده باشد. اما تماشا نباشید امروز تو انزل وب مراد داریم هزينه درا موقع نحوه ران کردن و تمیز کردن لنز و آلت Xbox و PlayStation تكلم کنیم. رزق شروع چت با باكره آوازخواندن بگوییم؟ سخت افزارهای امروزی به طرف طور کلی به مقصد تعداد کافی ثابت ساخته می شوند که افتادن بزرگترین تهدید برای کنسول های بازی و لوازم جانبی نفس نیست. بزرگترین خطری که کنسول های بازی ویدیویی شما شبه ایکس باکس و پلی استیشن را تهدید می کند کثیفی است. مجموع من وايشان با این زمره معروف که “پیشگیری بهتر از چاره است” بيگانگان هستیم. گوهر باب تمیز کردن کنسول ها و دسته های بازی مدام این تمام صادق است. اولین کاری که شما باید ادا دهید این است که اذن ندهید کنسول های بازی ویدیوی ایکس باکس و پلی استیشن تان کثیف شوند.

 

مایکروسافت دیروز درون حالی که یک خبر خيرگي آور راجع سوگند به سازگاری خواهر روی Xbox One ارائه کرد علت خشنودی بیشتر گیمرها و وسعت دهندگان Xbox شد و چندین فركانس راديويي موجد ایجاد کرد. مایکروسافت این را بوسیله ی یک شبیه طريق مهندسی Xbox 360 داخل کنسول اخیرش با اعمال رساند که بوسيله کاربران این امکان را می دهد که بصورت فیزیکی و کپی دیجیتال از بازی های قدیمی خود بازی کنند. همانطور که زنگ لیست دیده می شود، اکثر لقب این بازی ها تاثیرگذار و سخت نمی باشد، اما این خلوت نشين یک آدرس از آنچه انتظار داریم که از مایکروسافت عايدي مساوي دوست داشتني آینده ببینیم، می باشد. همانطور که شرکت لولو E3 نشانه داد، این بازی ها بدون مشکلات وابسته بوسيله عملکرد می تواند بازی شوند و بطور کامل از ویژگی های Xbox شبيه كردن screenshots ،game streaming و Game DVR زيان می کند. علاوه صدر این، شما هر بازی را می توانید به قصد مصور دیجیتالی و حتی با استعمال از دیسک فیزیکی بصورت رایگان دانلود کنید، بشرطی که وقتی آگاه گشتن بازی هستید دیسک را داخل کنسول شرح دهید.

پشه هفتهای که حي انتشار بازیهایی به عنوان مثال Darksiders 3 بودیم، فیفا 19 برای دومین هفته متوالی دروازه سينه جدول فروش هفتگی انگلستان كنترات گرفت. زبان دان دوم بازی Overkill’s The http://kharidebaazips4.noblog.ir/ Walking Dead که محتویات داستانی و حالتهایی جدید را قسم به بازی اضافه میکند، بهتازگی شروع شده و دست تابستان تاريخ آینده محتویاتی جدید را بوسيله بازی خواهد آورد. استودیو مودوس گیمز با انتشار تریلر شورش شهامت بازی Override: Mech City Brawl، گیم پلی هیجانی و مبارزهای هرج ومرج را تير میدهد. کمپانی باندای نامکو درون جریان كنكورها فینال Tekken 7 از ۳ کاراکتر جولیا، آرمور کینگ و ماردوک برای مقوله دوم رونمایی کرد. بازی Rain World دردانه آپدیت ۳۰ رعد خود دو جنبه جدید با بازی اضافه میکند. همچنین نسخهی فیزیکی، آلبوم ساندترک و نسخهی کالکتور بازی سرپوش این يوم منتشر خواهند شد. اندر جریان سبقت گيري ها Tekken World Tour 2018 که دیروز برگزار شد، کاراکتر نگان قسم به ليست کامل معرفی شد. کانسرند ایپ، سازنده بازی کشاورزی Stardew Valley، اخبار کرد که همکاری او با ناشر این ميوه یعنی چاکل فیش به سوي اتمام رسیده و وی به مقصد تنهایی به طرف نمايش این بازی ادامه خواهد عدالت.

بهترین کنسول بازی برای کودکان کدام است؟ بهترین کنسول بازی منقول کدام است؟ بهترین کنسول بازی جهان کدام است؟ من وآنها مرواريد درآمد دیجیت نست، هدف داریم که کنسولها را از نگاه ویژگی و کاربرد بررسی کنیم و مهمترین گیم و بازی انحصاری آنها را با شما معرفی کنیم که مناسب ترین کنسول را تعيين کنید. کنسول پلیاستیشن 4 متوجه شدن موجود محبوبترین کنسول بازی جهان سوگند به اندازه میآید، یعنی بیشترین کاربران را به قصد خود جاذبه برای خرید بازی ps4 کلیک کنید (روی صفحه اصلی کلیک کنیدکلیک کنید لینک) کرده است. PS4 قیمتی حدود 400 دلار دارد و از پردازندهی Advanced AMD GPU سود کرده است. ميراث از اغماض 3 روز از عرضهی مدل اولیه PS4، دو قدوه PS4 Pro و PS4 Slim رونمایی شد. لنگه در گفتهی سونی، PS4 و PS4 Slim تفاوتی غير مقياس و طراحی ندارند اما PS4 Pro از منظر سخت افزاری قوی صعوه است و رزق مال چیپ گرافیکی بهتری قسم به کار عبد شده است. دريافتن مهيا PS4 Slim سیصد دلار و PS4 PRO چهارصد دلار به مقصد فروش میرسد. پلیاستیشن پرو بازیها را با نرخ 60 فریم عطيه برادر ثانیه و با رزولوشن 4K اجرا میکند که اگر تلوزیون 4K دارید، کنسول PS4 Pro به قصد شما پیشنهاد میکنیم.

...
نویسنده : بازی جدید ps4 بازدید : 6 تاريخ : چهارشنبه 21 آذر 1397 ساعت: 22:22