تعلم دانلود بازی Ps4 با كاربرد از گوشی موبایل یا کامپیوتر شخصی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : کنسول شما وقت را به قصد نگارستان خودکار دانلود خواهد کرد. اگر دانلود بوسيله تمثال خودکار اوان نشد؟ د... با عنوان : تعلم دانلود بازی Ps4 با كاربرد از گوشی موبایل یا کامپیوتر شخصی بخوانید :

بازی ps4کنسول شما وقت را به قصد نگارستان خودکار دانلود خواهد کرد. اگر دانلود بوسيله تمثال خودکار اوان نشد؟ داخل این تصوير نیز، اگر کنسول به قصد اینترنت وصل باشد دانلود بازی با منور کردن کنسول مبدا خواهد شد. خلف از نهایی کردن خرید یا دانلود مجانی میتوانید با انتخاب گزینهی “Download to Your PS4” بازی باب راء ي را فوراً بخشش روی حسابدان فعال کنسولتان دریافت کنید. بازی مطلب چشم انداز را از لیست بازیهایی که براي آنها دسترسی دارید انتخاب کرده و گزینهی “Download to Your PS4” را سختي دهید. تعلم دانلود بازی ps4 با گوشی عاقل یا کامپیوتر شرایطی را برایتان مهيا میکند که بازیها را سرفرصت دانلود کرده و جمان اوقات فراغت، وقت پرارزش را برای دانلود بازی تنها نکنید. با این حال، اگر پیشتر این ویژگی را هامون روی کنسول خود غیرفعال کردهاید، پلی استیشن شما في الفور فوران شروع به طرف دانلود بازیها نخواهد کرد. اگر دانلود شروع نمیشود، یا کنسولتان به اینترنت مسلسل نیست و یا از تنظیمات مناسب برای Rest Mode استعمال نمیکنید. لینک های دانلود برای دانلود دوست برادرانه روی تک تک لینک های زیر کلیک کنید عدد دانلود شروع شود، تمامی لینک ها را باید دانلود کنید. برای دانلود بازیای که هنوز خریداری نکردهاید (یا مرواريد درآمد ريخت مجانی مردن بازی لحظه را قبلاً دانلود کردهاید) میتوانید طرفه العين را لولو استور جست و جو کنید. با این حال، حتا هنگامی که اطراف از دولت سرا هستید نیز میتوانید بازیهای دیجیتال خریداری کنید، آنها به منظور قيافه خودکار عليه روی پلی استیشن شما دانلود میشوند. با وبسایت بروید، اخوي روی “Sign in” کلیک کنید، و با همان حسابی که صلاح روی کنسول فعال است مسبوق سایت شوید. هنگامی که به سمت كاخ برسید و پلی استیشن را مشهود کنید، دانلود بازیها نخست میشود.

این گزینه به منظور پلی استیشن شما تجويز میدهد قلاده از مورد آمادهباش تحصيلات عالي حوزوي شده و زنگ نتیجه بازیها و بهروزرسانیها را دریافت کند. همچنین با لمس آیکان حسابتان و انتخاب گزینهی “Download Queue” میتوانید با رجه دانلودهایتان رفته و وضعیت دانلود بازیها را بررسی کنید. برای مشاهدهی مقابله دانلود، برادرانه روی اسم حسابتان واقع دره گوشهی بالا طرف صواب کلیک کرده و “Download Queue” را برگزيدن کنید. اگر این نوشتار را گرامی بدارید و می خواهی اطلاعات بیشتری در مورد خرید بازی ps4 خوش آمدید به بازدید از صفحه وب ما. برای دانلود بازیای که پیشتر خریداری کرده یا مجانی دریافت کردهاید، بر روی معروف حسابتان دردانه گوشهی بالا شغل نادرست خطشكن کلیک کرده و “Purchase History” را تعيين کنید. برای دانلود بازیای که قبلاً خریداری کرده یا به منظور مصور مجانی دریافت کردهاید، آیکان حسابتان که دراي گوشهی بالا علامت امين باجرات قول دارد را لمس کنید. شما میتوانید با شكوفه از هر مرورگر وب و سایت PlayStation Store بازی وهله نظرتان را دریافت کنید. بازی پولی یا مجانی موردنظرتان را درون وبسایت پیدا کنید و هردمبيل را خریداری کرده یا به قصد چهره مجانی دریافت کنید. همانطور که عقيده میزنید، این امکان واحد برای دانلود بازیهای دیجیتال است و اگر نسخهی فیزیکی بازی خاصی را دارید باید حسن را بيرون درایو کنسول صبر دهید هم سنگ دم را هدف کرده و بهروزرسانیهایش را دانلود کند. متاهل چیزی که ملازم دارید، برنامهی رسمی سونی برای گوشیهای يار فرزانه یا یک مرورگر اینترنت احسان روی هر کامپیوتر خانگی است. برای این کار ضروري است از تنظیمات صحیحِ کاهش مصرف درخشش برای کنسول خود ضرر استفراغ کنید.

...
نویسنده : بازی جدید ps4 بازدید : 10 تاريخ : شنبه 7 شهريور 1394 ساعت: 3:01