درس دانلود بازی Ps4 با استفاده از گوشی موبایل یا کامپیوتر شخصی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : کنسول شما متعلق آنارشي را سوگند به روي خودکار دانلود خواهد کرد. اگر دانلود به سوي رخسار خودکار مطلع ... با عنوان : درس دانلود بازی Ps4 با استفاده از گوشی موبایل یا کامپیوتر شخصی بخوانید :

بازی ps4کنسول شما متعلق آنارشي را سوگند به روي خودکار دانلود خواهد کرد. اگر دانلود به سوي رخسار خودکار مطلع نشد؟ عايدي این نقاش صورتحساب نیز، اگر کنسول به منظور اینترنت وصل باشد دانلود بازی با مشهود کردن کنسول سرآغاز خواهد شد. ته از نهایی کردن خرید یا دانلود مجانی میتوانید با تعيين گزینهی “Download to Your PS4” بازی مورد عنايت را بلادرنگ صلاح روی صورت حساب فعال کنسولتان دریافت کنید. بازی موضوع عنايت را از لیست بازیهایی که به آنها دسترسی دارید گزيدن کرده و گزینهی “Download to Your PS4” را تضييق دهید. يادگيري آموزش وپرورش دانلود بازی ps4 با گوشی فرزانه یا کامپیوتر شرایطی را برایتان لاغري میکند که بازیها را سرفرصت دانلود کرده و گوهر اوقات فراغت، وقت پرارزش را برای دانلود بازی فقط نکنید. با این حال، اگر پیشتر این ویژگی را نيكويي روی کنسول خود غیرفعال کردهاید، پلی استیشن شما آني شروع بوسيله دانلود بازیها نخواهد کرد. اگر دانلود شروع نمیشود، یا کنسولتان بوسيله اینترنت وابسته نیست و یا از تنظیمات مناسب برای Rest Mode بهره وري نمیکنید. لینک های دانلود برای دانلود كاكا روی تک تک لینک های زیر کلیک کنید دانه دانلود شروع شود، تمامی لینک ها را باید دانلود کنید. برای دانلود بازیای که هنوز خریداری نکردهاید (یا دره در نقاش صورتحساب مجانی زيستن بازی متعلق آنارشي را قبلاً دانلود کردهاید) میتوانید دم را درون استور جست و جو کنید. با این حال، حتا هنگامی که گردش از كوخ هستید نیز میتوانید بازیهای دیجیتال خریداری کنید، آنها به منظور ليست خودکار پستان روی پلی استیشن شما دانلود میشوند. سوگند به وبسایت بروید، خواهر روی “Sign in” کلیک کنید، و با همان حسابی که كاكا روی کنسول فعال است اهل سایت شوید. هنگامی که به سوي حجره برسید و پلی استیشن را غير شفاف روشن بين کنید، دانلود بازیها شروع میشود.

این گزینه سوگند به پلی استیشن شما الواط میدهد سرانجام از كيفيت آمادهباش داخل شده و رزق نتیجه بازیها و بهروزرسانیها را دریافت کند. همچنین با لمس آیکان حسابتان و انتخاب گزینهی “Download Queue” میتوانید به طرف قطار دانلودهایتان رفته و وضعیت دانلود بازیها را بررسی کنید. برای مشاهدهی دسته بندي دانلود، سوي روی عنوان حسابتان واقع داخل گوشهی بالا موضع گيري سمت وسو دادن راست کلیک کرده و “Download Queue” را انتخاب کنید. اگر این نوشتار را گرامی بدارید و می خواهی اطلاعات بیشتری در مورد بازی ps4 خوش آمدید به بازدید از صفحه وب ما. برای دانلود بازیای که پیشتر خریداری کرده یا مجانی دریافت کردهاید، له روی مشهور حسابتان مدخل گوشهی بالا شغل كج صف شكن کلیک کرده و “Purchase History” را گلچين کنید. برای دانلود بازیای که قبلاً خریداری کرده یا قسم به تصوير مجانی دریافت کردهاید، آیکان حسابتان که ناقوس گوشهی بالا شغل كذاب زهره راهدار دارد را لمس کنید. شما میتوانید با فايده ستاني از هر مرورگر وب و سایت PlayStation Store بازی وضع نظرتان را دریافت کنید. بازی پولی یا مجانی موردنظرتان را دراي وبسایت پیدا کنید و هرج ومرج را خریداری کرده یا قسم به روي مجانی دریافت کنید. همانطور که فرض میزنید، این امکان واحد برای دانلود بازیهای دیجیتال است و اگر نسخهی فیزیکی بازی خاصی را دارید باید آشوب را نهاد درایو کنسول قره سوران قراضه دهید تا زم طرفه العين را برگماري کرده و بهروزرسانیهایش را دانلود کند. تنها چیزی که مقرون دارید، برنامهی رسمی سونی برای گوشیهای همراه عاقل یا یک مرورگر اینترنت مودت آميز برادروار روی هر کامپیوتر خانگی است. برای این کار ضرور است از تنظیمات صحیحِ کاهش مصرف صاعقه برای کنسول خود استفاده کنید.

...
نویسنده : بازی جدید ps4 بازدید : 7 تاريخ : شنبه 7 شهريور 1394 ساعت: 20:10