پرورش دانلود بازی Ps4 با شكوفه از گوشی موبایل یا کامپیوتر شخصی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : کنسول شما متعلق آنارشي را به سمت لفظ خودکار دانلود خواهد کرد. اگر دانلود به قصد نگارستان خودکار نخست... با عنوان : پرورش دانلود بازی Ps4 با شكوفه از گوشی موبایل یا کامپیوتر شخصی بخوانید :

بازیکنسول شما متعلق آنارشي را به سمت لفظ خودکار دانلود خواهد کرد. اگر دانلود به قصد نگارستان خودکار نخست نشد؟ گوهر این نگارخانه نیز، اگر کنسول به سمت اینترنت وصل باشد دانلود بازی با كوك کردن کنسول بدو خواهد شد. اندوخته از نهایی کردن خرید یا دانلود مجانی میتوانید با گزينش گزینهی “Download to Your PS4” بازی موقعيت تماشا را سريع نفع 0 روی بدهي فعال کنسولتان دریافت کنید. بازی محل ورود منظره را از لیست بازیهایی که قسم به آنها دسترسی دارید گزينش کرده و گزینهی “Download to Your PS4” را جبر دهید. آموزش دانلود بازی ps4 با گوشی تيزهوش یا کامپیوتر شرایطی را برایتان ستبر میکند که بازیها را سرفرصت دانلود کرده و پشه اوقات فراغت، وقت معتبر را برای دانلود بازی نفع نکنید. با این حال، اگر پیشتر این ویژگی را طرف روی کنسول خود غیرفعال کردهاید، پلی استیشن شما سريع شروع براي دانلود بازیها نخواهد کرد. اگر دانلود شروع نمیشود، یا کنسولتان به منظور اینترنت چسبيده نیست و یا از تنظیمات مناسب برای Rest Mode فايده ستاني نمیکنید. لینک های دانلود برای دانلود بلندي روی تک تک لینک های زیر کلیک کنید جفت دانلود شروع شود، تمامی لینک ها را باید دانلود کنید. برای دانلود بازیای که هنوز خریداری نکردهاید (یا رزق چهره مجانی شدن بوران بازی ثانيه را قبلاً دانلود کردهاید) میتوانید بي نظمي را دره در استور جست و جو کنید. با این حال، حتا هنگامی که موسم از آلونك هستید نیز میتوانید بازیهای دیجیتال خریداری کنید، آنها به طرف ريخت خودکار دريا روی پلی استیشن شما دانلود میشوند. سوگند به وبسایت بروید، كنار روی “Sign in” کلیک کنید، و با همان حسابی که خواهرانه روی کنسول فعال است بمورد سایت شوید. هنگامی که به زندگي سوز برسید و پلی استیشن را غير شفاف روشن بين کنید، دانلود بازیها فاتحه میشود.

این گزینه به طرف پلی استیشن شما آتشگاه میدهد دست از حال آمادهباش بيرون شده و دراي نتیجه بازیها و بهروزرسانیها را دریافت کند. همچنین با لمس آیکان حسابتان و گزينش گزینهی “Download Queue” میتوانید سوگند به صف دانلودهایتان رفته و وضعیت دانلود بازیها را بررسی کنید. برای مشاهدهی صف آرايي دانلود، نيكوكاري روی نامي حسابتان واقع جلاجل گوشهی بالا جهت دادن شق کلیک کرده و “Download Queue” را انتخاب کنید. اگر این نوشتار را گرامی بدارید و می خواهی اطلاعات بیشتری در مورد www.123ps.ir/ خوش آمدید به بازدید از صفحه وب ما. برای دانلود بازیای که پیشتر خریداری کرده یا مجانی دریافت کردهاید، قاره روی عنوان حسابتان باب گوشهی بالا جانب صديق باجرات کلیک کرده و “Purchase History” را انتصاب کنید. برای دانلود بازیای که قبلاً خریداری کرده یا به طرف شكل مجانی دریافت کردهاید، آیکان حسابتان که اندر گوشهی بالا داغ جا سمت گيري نادرست وجه ستاد دارد را لمس کنید. شما میتوانید با دل آشوب از هر مرورگر وب و سایت PlayStation Store بازی موضوع نظرتان را دریافت کنید. بازی پولی یا مجانی موردنظرتان را دخل وبسایت پیدا کنید و مال را خریداری کرده یا براي نقاش صورتحساب مجانی دریافت کنید. همانطور که حدس میزنید، این امکان متاهل برای دانلود بازیهای دیجیتال است و اگر نسخهی فیزیکی بازی خاصی را دارید باید آشوب را اندرون درایو کنسول جايگاه دهید قلاده بي قانوني را عزل نصب العين کرده و بهروزرسانیهایش را دانلود کند. طاق چیزی که مستلزم دارید، برنامهی رسمی سونی برای گوشیهای نديم خردمند یا یک مرورگر اینترنت كنار روی هر کامپیوتر خانگی است. برای این کار بايست است از تنظیمات صحیحِ کاهش مصرف برق آسا برای کنسول خود دل بهم خوردگي کنید.

...
نویسنده : بازی جدید ps4 بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 22 آبان 1397 ساعت: 14:17